Kniha „Mrcha“ Zlato

Tlačenú verziu knihy si môžete objednať kliknutím na obrázok knihy

alebo tento LINK

Knihu vo formáte E-BOOK je možné získať na týchto linkoch:

Apple E-Book STORE
BRLOH.sk
JRC.CZ
MARTINUS.CZ
MARTINUS.SK
UNIKNIHY.SK
KNIHYABZ.CZ
VZACNE-MINCE.SK


Kniha „Mrcha“ Zlato je stručný sprievodca dnešným svetom investovania do zlata a striebra.

  • Uvažujete ako zhodnotiť svoje úspory?
  • Chcete rozprávkovo zbohatnúť?
  • Rozmýšľate o kúpe zlata alebo ste si ho už kúpili?

Pozor! Nie je všetko zlato, čo sa blyští… . Zlato môže byť aj „mrcha“. Verte mi, viem o tomto drahom kove všetko, čo je potrebné.

Kniha „Mrcha“ zlato Vás zrozumiteľným jazykom prevedie komplikovanými úskaliami dnešného sveta investovania do zlata i striebra. Je určená pre malých investorov, ktorí si drahé kovy už kúpili, ako aj pre tých, ktorí ešte len nad ich kúpou uvažujú. Okrem rád ako investovať, v nej nájdete aj prečo investovať do drahých kovov, ako funguje trh so zlatom, popis súčasného finančného sveta, dlhov vlád a rizík, ktoré z toho vyplývajú a nájdete v nej aj investičné mýty, ktoré kolujú o zlate i striebre. Jej cieľom je opísať najzásadnejšie informácie o drahých kovoch relatívne stručne, bez emócií a bez konšpiračného ducha. Je pohľadom do sveta drahých kovov, so zámerom pochopiť dynamiku tohto sveta A ak ste počuli už o novom technologickom fenoméne Bitcoin, ktorý sa považuje za tzv. internetové zlato, je to o dôvod viac pozorne čítať.

Spoznajte svet drahých kovov a pochopte ho. Vaša cesta za bohatstvom môže začať. „Mrcha“ zlato je tým správnym krokom pri  investovaní do zlata a striebra

Prečo „Mrcha“?

Názov knihy „Mrcha“ zlato vyjadruje pocity mnohých malých investorov o zlate po roku 2011. Zlato sa podľa nich „nezachovalo“ spravodlivo, keďže jeho cena výrazne klesala a pritom sa problémy sveta rozširovali. Zlato však nie je „mrcha“ len kvôli tomuto. Je skutočnou „mrchou“. Púta pozornosť a vyjadruje bohatstvo. Je predmetom sporov, aj závisti. A dokáže Vás nadchnúť i zároveň sklamať. „Mrcha“ sa jednoducho k zlatu hodí.

Matúš Pošvanc, autor.