Zlato

Mrcha zlato

Knihu je možné získať na týchto linkoch:

Apple E-Book STORE

BRLOH.sk

JRC.CZ

MARTINUS.CZ

MARTINUS.SK

UNIKNIHY.SK

„Mrcha“ Zlato – stručný sprievodca dnešným svetom investovania do zlata a striebra.

  • Uvažujete ako zhodnotiť svoje úspory?
  • Chcete rozprávkovo zbohatnúť?
  • Rozmýšľate o kúpe zlata alebo ste si ho už kúpili?

Pozor! Nie je všetko zlato, čo sa blyští… . Zlato môže byť aj „mrcha“. Verte mi, viem o tomto drahom kove všetko, čo je potrebné.

Kniha „Mrcha“ zlato Vás zrozumiteľným jazykom prevedie komplikovanými úskaliami dnešného sveta investovania do zlata i striebra. Je určená pre malých investorov, ktorí si drahé kovy už kúpili, ako aj pre tých, ktorí ešte len nad ich kúpou uvažujú. Okrem rád ako investovať, v nej nájdete aj prečo investovať do drahých kovov, ako funguje trh so zlatom, popis súčasného finančného sveta, dlhov vlád a rizík, ktoré z toho vyplývajú a nájdete v nej aj investičné mýty, ktoré kolujú o zlate i striebre. Jej cieľom je opísať najzásadnejšie informácie o drahých kovoch relatívne stručne, bez emócií a bez konšpiračného ducha. Je pohľadom do sveta drahých kovov, so zámerom pochopiť dynamiku tohto sveta A ak ste počuli už o novom technologickom fenoméne Bitcoin, ktorý sa považuje za tzv. internetové zlato, je to o dôvod viac pozorne čítať.titulka_mrcha-zlato

Spoznajte svet drahých kovov a pochopte ho. Vaša cesta za bohatstvom môže začať. „Mrcha“ zlato je tým správnym krokom pri  investovaní do zlata a striebra

Prečo „Mrcha“?

Názov knihy „Mrcha“ zlato vyjadruje pocity mnohých malých investorov o zlate po roku 2011. Zlato sa podľa nich „nezachovalo“ spravodlivo, keďže jeho cena výrazne klesala a pritom sa problémy sveta rozširovali. Zlato však nie je „mrcha“ len kvôli tomuto. Je skutočnou „mrchou“. Púta pozornosť a vyjadruje bohatstvo. Je predmetom sporov, aj závisti. A dokáže Vás nadchnúť i zároveň sklamať. „Mrcha“ sa jednoducho k zlatu hodí.

Nielen kniha. Ale aj pravidelné týždenné informácie.

Kniha predstavuje teoretické východiská pre pravidelné sledovanie trhu so zlatom a striebrom z hľadiska ich fundamentov – dopytu a ponuky.

O vývoji fundamentov na trhu s drahými kovmi prinášam pravidelnú týždennú analýzu. V nej sa dozviete, či sú aktuálne cenové pohyby buď dielom špekulantov alebo reálneho dopytu po drahých kovoch. Zároveň Vás budú informovať o reálnom strese v monetárnom svete. Prečítaním knihy získate prehľad o tom, čo pravidelne popisujem, prečo to popisujem daným spôsobom a ako sa práve správa trh s drahými kovmi.

Blog „viagold.sk“ nezabúda aj na tie najzaujímavejšie informácie zo sveta kryptomien – Bitcoinu a iných krypto-projektov.

Matúš Pošvanc, autor.

Tagged , ,

About matus.posvanc

Trhu so zlatom a striebrom sa venujem od roku 2011. Prešiel som rôznymi fázami a pohľadmi na problematiku. "Trh je manipulovaný. To je jasné!" Inak by cena zlata predsa nešla dole. "Zlato na úrovni 100 tis. USD? Žiaden problém." Najneskôr do pár rokov. "Futures trh je najväčšie zlo a tzv. papierové zlato je nutné zakázať". Nuž, po dlhom štúdiu tejto problematiky, som hlúposti a táraniny opustil. Ostalo to, čo považujem za podstatné. Význam zlata je veľký. Avšak bez pochopenia trhu okolo neho, sa sám od seba znovu neobjaví. Kúpiť zlato ako časť svojho portfólia má zmysel. Snažiť sa na zlate zbohatnúť? To je iný príbeh. Jednu jeho časť nájdete na mojom blogu.
View all posts by matus.posvanc →

Pridaj komentár