Chcem investovať

Matúš Pošvanc
Matúš Pošvanc

Máte záujem investovať do zlata a striebra? Neviete na základe čoho sa rozhodovať? A prečo vlastne investovať do zlata a striebra; a prípadne kryptomien? Prečo je treba rozumieť investícií do zlata a striebra; a prípadne kryptomenám?

To sú len niektoré z mnohých otázok, nad ktorými by ste sa mali zamyslieť pred tým, kým sa k investícií rozhodnete. Niekedy je sa naozaj dobré poradiť.

S akýmkoľvek otázkami ohľadne investície do drahých kovov rád poradím. Sám však drahé kovy nepredávam. Jedná sa len o poradenstvo v oblasti drahých kovov.

Kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu:

matus.posvanc (at) gmail.com

Ponuka 

Základné informácie sa nachádzajú na stránke viagold.sk.

Zdarma

Základné poradenstvo: Osobné stretnutie (Bratislava a okolie) alebo skype call (skype name: matus.posvanc).

Poskytnem Vám detailné informácie ohľadne investícií do drahých kovov a preberiem s Vami všetky možnosti investovania a zároveň Vám predstavím môj názor na trh s drahými kovmi. Nebudem Vás však presviedčať o tom, že treba investovať. Objektívne zhodnotím všetky pre a proti investovania do drahých kovov. Sám drahé kovy nepredávam. Jedná sa len o poradenstvo.

Získate, zároveň knihu „Mrcha“ Zlato zdarma – tlačenú verziu alebo ebook.

Vhodné pre investorov s investíciou nad  1 500 euro.

 

 

 

     149,-€ plus DPH

Intenzívne poradenstvo: Okrem základného poradenstva ponúkam navyše 1 mesačnú starostlivosť v podobe upozornení na relevantné cenové pohyby a ďalej zodpoviem na všetky dodatočné otázky, ktoré budete mať ohľadne drahých kovov (telefonicky alebo emailom) počas daného obdobia.

Získate, zároveň knihu „Mrcha“ Zlato zdarma – tlačenú verziu alebo ebook.

Vhodné pre investorov s investíciou nad 5 000 euro.

 

 

349,-€ plus DPH

 

Prednáška – zrealizovanie prednášky na tému drahých kovov.Individuálna dohoda

In Gold We Trust!

 

Be Sociable, Share!

Pridaj komentár